R-Gol Wydminy Cup 2015

Serdecznie zapraszam na rozgrywki halowej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży. Rozgrywki odbędą się w kategoriach U - 15, U - 12 i U - 7. Pierwsza kolejka spotkań 29 listopada 2014 (zgłoszenia do piątku 20.11) zakończenie w okolicach marca 2015.  Mecze odbywać się będą co dwa tygodnie w soboty w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wydminach. Organizatorem jest LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy. Szczegółowe informacje 509 371 163

Marek Ostrowski.

 

I Półmaraton Wydminy Sportową Gwiazdą 2014

Biegowa społeczność Wydmin po raz kolejny ma powód do dużej satysfakcji. Fundacja Dystans jako główny organizator I Półmaratonu Wydminy została laureatem konkursu „Sportowa Gwiazda 2014”. Plebiscyt corocznie organizowany jest przez Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe. Wydmińska impreza zajęła XVII miejsce wśród ponad stu prac zgłoszonych z całego kraju. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 15 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Czytaj więcej:   I Półmaraton Wydminy Sportową Gwiazdą 2014

II Mazurski Bieg Sylwestrowy - zapowiedź

Mazurskie Siedlisko Kruklin zaprasza biegaczy z całej Polski na II Mazurski Bieg Sylwestrowy! 

Zapiszcie w kalendarzach, 28 grudnia 2014. Zakończcie ten biegowy rok razem z nami! Atrakcji na pewno nie zabraknie. Wszystkiego nie możemy zdradzić, ale zapewniamy, że oprócz bardzo atrakcyjnych nagród dla najbardziej wyrafinowanych przebierańców mamy dla Was coś ekstra! Naszą imprezę poprowadzą Krzysztof Łoniewski i Paweł Januszewski - chyba żadnemu biegaczowi nie musimy przedstawiać tego duetu. Muzyka taneczna, wyśmienita zabawa, wspólne ognisko i niepowtarzalny, zimowy klimat Mazurskiego Siedliska Kruklin sprawią, że z należytymi honorami pożegnacie biegowy sezon. Pędzących po rekordy życiowe będziemy spowalniać śnieżnymi kulami, a udział w biegu bez stosownego przebrania uznamy za swego rodzaju nietakt. Tak, tak, to bieg inny niż wszystkie.Nie wierzysz?! Przekonaj się o tym na własnych nogach!

Czytaj więcej: II Mazurski Bieg Sylwestrowy - zapowiedź

Dobra passa wydmińskich gimnazjalistów

Dobra passa wydmińskich gimnazjalistów podczas wyjazdowych turniejów piłkarskich.

Dwa świetne występy chłopięcych zespołów Sport z Kulturą ZSO Wydminy. Pierwszy z nich to Mistrzostwach Rejonu III W-M SZS w Ełku, który daje awans z pierwszego miejsca do kolejnej rundy. Drugi to srebrny medal rozgrywanych w Olsztynku Mistrzostw Województwa SZS U – 15 „Moje Boisko Orlik”. Dodać należy do tego zwycięstwo nad zespołem juniora młodszego giżyckich Mamr w spotkaniu derbowym 2:1.

Czytaj więcej: Dobra passa wydmińskich gimnazjalistów

Eliminacje gminne XV Ogólnopolskiego Pucharu Tymbarka „Z podwórka na stadion”.

Dziewięćdziesięciu chłopców w wieku 4 - 11  lat wzięło 8 listopada 2014 roku udział w turnieju organizowanym na wydmińskim Orliku. Rozegrano dwie eliminacje w kategoriach U – 12 i U – 10 oraz turniej towarzyski w kategorii U – 8, gdzie na pierwszy plan wyszła dobra zabawa zarówno grających maluchów jak i ich rodziców oraz wolontariuszy.

Czytaj więcej:  Eliminacje gminne XV Ogólnopolskiego Pucharu Tymbarka „Z podwórka na stadion”.

Mistrzostwa Polski w piłce nożnej chłopców

Serdecznie zapraszamy w sobotę na Orlik w Wydminach, gdzie rozpoczną się eliminację Mistrzostw Polski w piłce nożnej chłopców.

Harmonogram:

  1. U-12 godz. 9.00 - 11.00;
  2. U-10 godz. 11.00 - 13.00;
  3. U-8 godz. 13.00 - 15.00.

 

Mistrzostwo Powiatu SZS w piłce nożnej chłopców w kategorii szkół gimnazjalnych dla LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy

Rozgrywane 28.10.2014 w Giżycku finały zgromadziły 7 zespołów w kategorii chłopców. Rozstawione Gimnazjum w Wydminach pewnie wygrało swoją grupę. Druga z rozstawionych ekip, czyli Gimnazjum nr 2 w Giżycku niespodziewanie uległo w meczu  z dobrze predysponowanymi Kruklankami. W meczu finałowym chłopcy z Wydmin pewnie wygrali  2 : 0 po bramkach Olszewskiego i Romana.

Czytaj więcej: Mistrzostwo Powiatu SZS w piłce nożnej chłopców w kategorii szkół gimnazjalnych dla LUKS Sport z...

VII Turniej Tenisa Stołowego