Wspaniały wynik dziewcząt z ZS Gawliki Wielkie w finale wojewódzkim "O Puchar Tymbarku"

Rozmiar tekstu:

FINAŁ WOJEWÓDZTWA XV EDYCJI TURNIEJU ,,Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”

W poniedziałek, 23 marca 8 osobowa drużyna dziewcząt w kategorii U-10, z Zespołu Szkół w Gawlikach Wielkich, pod opieką nauczycieli i rodziców, skoro świt, wyruszyła na ,, podbój” Finałów Wojewódzkich XV edycji Turnieju ,, Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, które odbywały się w Iławie.

Czytaj więcej: Wspaniały wynik dziewcząt z ZS Gawliki Wielkie w finale wojewódzkim "O Puchar Tymbarku"

Piłkarski Weekend w Wydminach.Panowie zagrają w nocy.

Rozmiar tekstu:

I WielkaNocny Turniej Piłki Nożnej Mężczyzn i Finał Mistrzostw Województwa WMZLZS w Halowej Piłce Nożnej Kobiet. Te dwa wydarzenia będą ozdobą najbliższego weekendu w Gminie Wydminy. Celem turnieju mężczyzn będzie przede wszystkim sportowa integracja i promocja boiska Orlik w Gawlikach Wielkich. Panie nie będą miały tak łatwo. Stawką ich turnieju będzie tytuł Mistrzyń Województwa.

Czytaj więcej:   Piłkarski Weekend w Wydminach.Panowie zagrają w nocy.

Wojewódzkie Halowe Igrzyska Samorządowe o Puchar Marszałka

Rozmiar tekstu:

W Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji w niedzielę (22.03.2015 r.) odbyły się Wojewódzkie Halowe Igrzyska Samorządowe o Puchar Marszałka. Spośród 116 gmin województwa warmińsko – mazurskiego do rywalizacji stanęło 13 samorządów. Mimo wielkiego starania i zaciętej rywalizacji Gmina Wydminy uplasowała się na 12 pozycji w klasyfikacji ogólnej igrzysk.

Czytaj więcej: Wojewódzkie Halowe Igrzyska Samorządowe o Puchar Marszałka

Tenis Stołowy w Gawlikach Wielkich - 56 edycja Wojewódzkiego Turnieju „O puchar TVP Olsztyn”

Rozmiar tekstu:

Po raz kolejny miłośnicy celuloidowej piłeczki mogli 14 marca br. zmierzyć własne siły w sali gimnastycznej miejscowego Zespołu Szkół. Do eliminacji etapu gminnego stanęło 37 zawodników, zmagających się ze sobą w sześciu kategoriach wiekowych. Całości rywalizacji sportowej  patronował Wójt Gminy Wydminy Radosław Król, który dokonał otwarcia turnieju.

Czytaj więcej: Tenis Stołowy w Gawlikach Wielkich - 56 edycja Wojewódzkiego Turnieju „O puchar TVP Olsztyn”

Harmonogramy działań "Moje Boisko ORLIK 2012"

Rozmiar tekstu:

Harmonogram działań stałych "Moje Boisko ORLIK 2012" Wydminy:

Czytaj więcej: Harmonogramy działań "Moje Boisko ORLIK 2012"

Wszyscy jesteśmy zwycięzcami

Rozmiar tekstu:

„Wszyscy jesteśmy zwycięzcami” to hasło przewodnie turnieju piłki nożnej chłopców U – 8 rozegranego w Mrągowie 22 marca br.

Silna, trzynastoosobowa reprezentacja chłopców w wieku 5 – 8 lat z LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy, wraz z rodzicami; rozegrała kolejny udany turniej tym razem w mrągowskiej hali Zespołu Szkół nr 2. Ideą turnieju, było rozwijanie piłki nożnej w formie zabawowej bez klasyfikacji końcowej z wyróżnieniami dla wszystkich młodych sportowców.

Czytaj więcej: Wszyscy jesteśmy zwycięzcami

Dobra passa siatkarek z Wydmin

Rozmiar tekstu:

W dnia 7 marca 2015 roku na hali MOSiR w Giżycku odbył się Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Giżycko.
W turnieju udział wzięło 6 drużyn: UKS „Dwójka” Giżycko, KS MOSiR Giżycko,  LO Nr 2 Giżycko, Energa Set Kętrzyn, UKS „Nidka” Ruciana Nida i UKS „Promień” Wydminy.

Czytaj więcej: Dobra passa siatkarek z Wydmin

XXIX Międzynarodowy Bieg Zaślubin. Małżeński triumf pary z Wydmin.

Rozmiar tekstu:

Udziałem w XXIX Biegu Zaślubin wydmińskie małżeństwo oficjalnie zainaugurowało wiosenny sezon startowy.  Bieg odbył się 15 marca w Kołobrzegu. W międzynarodowej stawce ponad tysiąca osób Bartek Osior jako piąty przekroczył linię mety, a Beata Pokrzywińska-Osior była siódma wśród kobiet, wygrywając swoją kategorię wiekową. Suma czasów zapewniła im pierwsze miejsce wśród 48 par małżeńskich.

Czytaj więcej: XXIX Międzynarodowy Bieg Zaślubin. Małżeński triumf pary z Wydmin.