Triathlonowo - biegowy tydzień Beaty i Bartka Osior

Za Beatą i Bartkiem Osior kolejny tydzień udanych startów. Beata w swoim triathlonowym debiucie stanęła na podium w kategorii wiekowej. Bartek na dystansie 1/2 Ironman poprawił swój rekord życiowy o 18 minut. Tydzień później sportowe małżeństwo z Wydmin z sukcesami startowało w imprezach biegowych w Mrągowie i Gołdapii.

Czytaj więcej: Triathlonowo - biegowy tydzień Beaty i Bartka Osior

Harmonogram pracy Animatora i Trenera oraz udostępnianie boisk ORLIK w miesiącu SIERPIEŃ

Harmonogram pracy Animatora i Trenera oraz udostępnianie boisk ORLIK w miesiącu SIERPIEŃ do pobrania: HARMONOGRAM

Beata i Bartek z Wydmin zwycięzcami Cesis Eco Trail 30km na Łotwie

Cesis Eco Trail odbył się 2 sierpnia w Cesis, łotewskim mieście położonym w samym sercu Parku Narodowego Gauja - największego kompleksu parkowego w krajach bałtyckich. Bartek Osior zwyciężył w klasyfikacji generalnej. Terenową trasę o długości 30km pokonał w czasie 2:28;06. Beata Pokrzywińska-Osior była najlepsza wśród kobiet, uzyskując czas 3:11;25.

Czytaj więcej: Beata i Bartek z Wydmin zwycięzcami Cesis Eco Trail 30km na Łotwie

Bieganie nie ma granic

Podróże biegowe trenerów BiegamBoLubię z Wydmin trwają w najlepsze. Tydzień po swoim ślubie Beata Pokrzywińska-Osior i Bartek Osior wzięli udział w IV Wałeckim Biegu Filmowym, gdzie odbyły się Mistrzostwa Polski BiegamBoLubię. Z Wałcza ruszyli w kierunku Tatr. Tam wystartowali w I Marszobiegu Szlakiem Stylu Zakopiańskiego i  w Night Run Liptovsky Mikulas na Słowacji.

Czytaj więcej: Bieganie nie ma granic

CZERWIEC MIESIĄCEM WYDMIŃSKICH BIEGACZY

Czerwiec był bardzo intensywnym miesiącem w biegowym kalendarzu mieszkańców gminy Wydminy - przede wszystkim Beaty Pokrzywińskiej i Bartka Osiora. To właśnie z ich inicjatywy 1 czerwca 2014 r. ulicami Wydmin po raz pierwszy przebiegł półmaraton, w którym wystartowało około dwustu osób. Dwa tygodnie później główni sprawcy biegowego poruszenia w Wydminach wystartowali w III MCI Maraton Mazury.

Czytaj więcej: CZERWIEC MIESIĄCEM WYDMIŃSKICH BIEGACZY

BOGATA HISTORIA POLSKIEJ RUNDY WRC

- Trzy czwartkowe odcinki rozpoczną rywalizację w Rajdzie Polski

MIKOŁAJKI, 25.06.2014: LOTOS 71. Rajd Polski - drugi najstarszy rajd na świecie, impreza o wspaniałej historii - wraca do kalendarza światowego czempionatu po pięcioletniej przerwie. Tylko słynny Rajd Monte Carlo jest starszy od polskiej imprezy, więc przedstawiamy najciekawsze fakty z 93-letniej historii polskiego klasyka.

Czytaj więcej: BOGATA HISTORIA POLSKIEJ RUNDY WRC

Dwa finały wojewódzkie młodych wychowanków LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy.

Dobra postawa podczas kolejnych, tym razem regionalnych eliminacji pozwoliła na awans do finałów. Zarówno kategoria U-13 jak i U-15 przed szansą wywalczenia prawa gry w finale krajowym turnieju „Piłkarska Kadra Czeka”.

Czytaj więcej: Dwa finały wojewódzkie młodych wychowanków LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy.