Wrześniowy harmonogram udostępniania boiska Orlik w Gawlikach Wielkich

Harmonogram

Udane zakończenie wakacji biegającej pary z Wydmin

Beata i Bartek Osior swoje wakacyjne starty zakończyli udziałem w VI Półmaratonie Ełckim.  Bardzo wymagająca trasa nie przeszkodziła im w zajęciu czołowych miejsc w tym trudnym wyścigu.Czytaj więcej: Udane zakończenie wakacji biegającej pary z Wydmin

Wychowankowie LUKS Sport z Kulturą na tygodniowym obozie w Jurbarkas na Litwie

Wychowankowie LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy przebywali na tygodniowym obozie sportowym w Jurbarkas na Litwie .
Dzięki projektowi „Rozwój infrastruktury i współpracy w edukacji zdrowotnej”, realizowanemu w ramach Programu Współpracy Transgranicznej 40 osobowa grupa z gminy Wydminy miała możliwość rozwoju sportowego oraz poznawania ciekawych miejsc. Projekt po stronie polskiej pilotowany jest przez Biuro Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Giżycku.

Czytaj więcej: Wychowankowie LUKS Sport z Kulturą na tygodniowym obozie w Jurbarkas na Litwie 

Triathlonowo - biegowy tydzień Beaty i Bartka Osior

Za Beatą i Bartkiem Osior kolejny tydzień udanych startów. Beata w swoim triathlonowym debiucie stanęła na podium w kategorii wiekowej. Bartek na dystansie 1/2 Ironman poprawił swój rekord życiowy o 18 minut. Tydzień później sportowe małżeństwo z Wydmin z sukcesami startowało w imprezach biegowych w Mrągowie i Gołdapii.

Czytaj więcej: Triathlonowo - biegowy tydzień Beaty i Bartka Osior

Harmonogram pracy Animatora i Trenera oraz udostępnianie boisk ORLIK w miesiącu SIERPIEŃ

Harmonogram pracy Animatora i Trenera oraz udostępnianie boisk ORLIK w miesiącu SIERPIEŃ do pobrania: HARMONOGRAM

Beata i Bartek z Wydmin zwycięzcami Cesis Eco Trail 30km na Łotwie

Cesis Eco Trail odbył się 2 sierpnia w Cesis, łotewskim mieście położonym w samym sercu Parku Narodowego Gauja - największego kompleksu parkowego w krajach bałtyckich. Bartek Osior zwyciężył w klasyfikacji generalnej. Terenową trasę o długości 30km pokonał w czasie 2:28;06. Beata Pokrzywińska-Osior była najlepsza wśród kobiet, uzyskując czas 3:11;25.

Czytaj więcej: Beata i Bartek z Wydmin zwycięzcami Cesis Eco Trail 30km na Łotwie

Bieganie nie ma granic

Podróże biegowe trenerów BiegamBoLubię z Wydmin trwają w najlepsze. Tydzień po swoim ślubie Beata Pokrzywińska-Osior i Bartek Osior wzięli udział w IV Wałeckim Biegu Filmowym, gdzie odbyły się Mistrzostwa Polski BiegamBoLubię. Z Wałcza ruszyli w kierunku Tatr. Tam wystartowali w I Marszobiegu Szlakiem Stylu Zakopiańskiego i  w Night Run Liptovsky Mikulas na Słowacji.

Czytaj więcej: Bieganie nie ma granic