CZERWIEC MIESIĄCEM WYDMIŃSKICH BIEGACZY

Czerwiec był bardzo intensywnym miesiącem w biegowym kalendarzu mieszkańców gminy Wydminy - przede wszystkim Beaty Pokrzywińskiej i Bartka Osiora. To właśnie z ich inicjatywy 1 czerwca 2014 r. ulicami Wydmin po raz pierwszy przebiegł półmaraton, w którym wystartowało około dwustu osób. Dwa tygodnie później główni sprawcy biegowego poruszenia w Wydminach wystartowali w III MCI Maraton Mazury.

Czytaj więcej: CZERWIEC MIESIĄCEM WYDMIŃSKICH BIEGACZY

BOGATA HISTORIA POLSKIEJ RUNDY WRC

- Trzy czwartkowe odcinki rozpoczną rywalizację w Rajdzie Polski

MIKOŁAJKI, 25.06.2014: LOTOS 71. Rajd Polski - drugi najstarszy rajd na świecie, impreza o wspaniałej historii - wraca do kalendarza światowego czempionatu po pięcioletniej przerwie. Tylko słynny Rajd Monte Carlo jest starszy od polskiej imprezy, więc przedstawiamy najciekawsze fakty z 93-letniej historii polskiego klasyka.

Czytaj więcej: BOGATA HISTORIA POLSKIEJ RUNDY WRC

Dwa finały wojewódzkie młodych wychowanków LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy.

Dobra postawa podczas kolejnych, tym razem regionalnych eliminacji pozwoliła na awans do finałów. Zarówno kategoria U-13 jak i U-15 przed szansą wywalczenia prawa gry w finale krajowym turnieju „Piłkarska Kadra Czeka”.

Czytaj więcej: Dwa finały wojewódzkie młodych wychowanków LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy.

OTWARTY TURNIEJ PIŁKI PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT

W dniu 7 czerwca 2014 roku na plaży miejskiej w Giżycku odbył się OTWARTY TURNIEJ PIŁKI PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT zorganizowany przez  MOSiR i UKS „Dwójka” w Giżycku.

Czytaj więcej: OTWARTY TURNIEJ PIŁKI PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT

Turniej piłki nożnej gimnazjum „O Puchar Przechodni Dyrektora ZSO w Wydminach”

Turniej piłki nożnej gimnazjum „O Puchar Przechodni Dyrektora ZSO w Wydminach” w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Mała niespodzianka pierwszoklasistów, którzy jako najmłodsza drużyna w stawce zdobyła tegoroczny puchar. Rozgrywane na wydmińskim Orliku i Stadionie Gminnym zawody zgromadziły dziewięć zespołów. To kolejny dowód, sporej popularności piłki nożnej na terenie gminy Wydminy, jako elementu integracji młodzieżowej.

Czytaj więcej: Turniej piłki nożnej gimnazjum „O Puchar Przechodni Dyrektora ZSO w Wydminach”

Piłkarska Kadra Czeka 2014

Piłkarska Kadra Czeka 2014. Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w Wydminach awansowali do najlepszej szóstki turniejów wojewódzkich.

Czytaj więcej: Piłkarska Kadra Czeka 2014

Podziękowania