UKS „Promień” Wydminy wrócił ze złotem z turnieju siatkówki w Węgorzewie.

W dnia 22 lutego 2015 roku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Węgorzewa w Siatkówce Dziewcząt.

W turnieju udział wzięło 6 drużyn: Olsztyn, Gimnazjum Węgorzewo,  LO Węgorzewo, Energa Set Kętrzyn, Wilczek Wilkowo i UKS „Promień” Wydminy.

Czytaj więcej: UKS „Promień” Wydminy wrócił  ze złotem z turnieju siatkówki w Węgorzewie.

Turniej halowej piłki nożnej dzieci z roczników 2007 i młodszych – Giżycko, 28.02.2015

Młodzi piłkarze Sport z Kulturą ZSO Wydminy rozegrali w Giżycku turniej ze swoimi rówieśnikami. Dwie wygrane, dwa remisy i porażka to dorobek chłopców z Wydmin. Świetna organizacja sprawiła wiele radości młodym sportowcom, ich rodzicom i licznie zgromadzonym kibicom.

Czytaj więcej: Turniej halowej piłki nożnej dzieci z roczników 2007 i młodszych – Giżycko, 28.02.2015

Zakochani w Biegu 2015.Słońce,serc wiele, róże i słodkie torty

14 lutego w Folwarku Łękuk odbyła się kolejna edycja imprezy dedykowanej biegającym parom. Gościnna i szczególnie otwarta na biegaczy Gmina Wydminy przywitała uczestników piękną, zimową aurą. Około 70 osób uznało, że Dzień Zakochanych to doskonała okazja do tego, żeby pokonanymi kilometrami wyznać miłość do biegania swojej drugiej połowie.

Czytaj więcej: Zakochani w Biegu 2015.Słońce,serc wiele, róże i słodkie torty

Zakończyła się druga edycja ligi halowej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży R – GOL WYDMINY CUP 2015

 


Po trzech miesiącach zmagań, rozgrywki pod honorowym patronatem Wójta Gminy Wydminy, zakończyły się 14 lutego 2015 roku wielkim finałem rozegranym w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wydminach. Swoją dobrą dyspozycję potwierdzili zawodnicy LUKS ZSO Wydminy wygrywając w kategorii U – 12. Ich starsi koledzy z Polonii Środa zdominowali rozgrywki U – 15. Za swoją postawę w meczu o miejsce 3 w starszej grupie wyróżniono nagrodą „Fair Play” chłopców z ekipy wydmińskiej Legii.

Czytaj więcej: Zakończyła się druga edycja ligi halowej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży R – GOL WYDMINY CUP...

Finałowa rozgrywka Ligi halowej piłki nożnej O Puchar Wójta Gminy Wydminy R - Gol Wydminy CUP 2015

W sobotę 14 lutego 2015, w hali sportowej ZSO w Wydminach, odbędzie się zakończenie drugiej edycji ligi halowej piłki nożnej O Puchar Wójta Gminy Wydminy Radosława Króla "R - Gol Wydminy CUP 2015". Tego dnia mecze rozpoczną się już o godzinie 8.30 a finały w kategorii U - 12 i U - 15 startują od godziny 12.30. O godzinie 13.30 odbędą się mecze pokazowe najmłodszych uczestników, wśród których zobaczyć będzie można wychowanków LUKS Sport z Kulturą z roczników 2007 - 2010. Wręczenie pucharów i nagród rzeczowych dla wszystkich uczestników biorących udział w rozgrywkach planowane jest na godzinę 14.00.
Serdecznie zapraszamy.
 

Dobry występ piłkarzy Sport z Kulturą ZSO Wydminy w turnieju U – 16 „O Puchar Burmistrza Orzysza”

Ostatni dzień ferii, dla młodych zawodników z Gminy Wydminy upłynął aktywnie na parkiecie orzyskiej hali sportowej. Drugie miejsce, po przegranej w finale w rzutach karnych; jest dobrym wynikiem szczególnie że zespół pokazał hart ducha i chęć gry do końca. Ferie dały również możliwości sprawdzenia się we współzawodnictwie chłopcom z kategorii U – 13 podczas turnieju w Węgorzewie oraz U – 10 podczas imprezy piłkarskiej w Giżycku.

Czytaj więcej: Dobry występ piłkarzy Sport z Kulturą ZSO Wydminy w turnieju U – 16 „O Puchar Burmistrza Orzysza”

Narciarskie szaleństwa dla dzieci z terenu Gminy Wydminy

Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci.  Już po raz drugi dzięki współpracy Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych  w Wydminach udało się nam zorganizować "Ferie na nartach". W projekcie wzięło udział 30 uczniów z terenu Gminy Wydminy (m.in. uczniowie z ZSO Wydminy, Gawlików Wielkich, Talek i Zelek).

Czytaj więcej: Narciarskie szaleństwa dla dzieci z terenu Gminy Wydminy

Zakochani w Biegu. Pobiegnij zgodnie z rytmem swojego serca!

Do imprezy „Zakochani w Biegu” pozostał już tylko tydzień. To ostatnia szansa na rejestrację do biegu i wspólną zabawę w zimowych okolicznościach mazurskiej przyrody. O tym, że Dzień Zakochanych warto spędzić w Puszczy Boreckiej i Folwarku Łękuk przekonuje biegające małżeństwo z Wydmin, Beata i Bartek Osior.

Czytaj więcej: Zakochani w Biegu. Pobiegnij zgodnie z rytmem swojego serca!