Majowy Rodzinny Piknik Piłkarski

Rozmiar tekstu:

LUKS sport z Kulturą ZSO Wydminy, zaprasza serdecznie na turniej wszystkich sympatyków piłki nożnej dzieci. Impreza ta zgromadzi ponad 100 młodych adeptów piłki nożnej w wieku 5 – 8 lat, którzy wraz z rodzicami spędzą aktywnie dzień na wydmińskich obiektach sportowych.

Impreza organizowana jest przy współudziale samorządu Gminy Wydminy i ma na celu popularyzację rodzinnej aktywności ruchowej. Dlatego też po zakończeniu zmagań najmłodszych planowany jest mecz rodziców z trenerami zespołów uczestniczących w rozgrywkach.

Wszyscy mali uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale a każdy zespół zostanie nagrodzony pucharem ufundowanym przez Sport z Kulturą ZSO Wydminy. Nagrody rzeczowe dla wyróżniających się zawodników zapewnia firma zajmująca się produkcją i dystrybucją sprzętu piłkarskiego R – Gol z Ostródy.

Serdecznie zapraszamy. Początek rozgrywek godzina 10.00.

 

Marek Ostrowski

Siatkarki z ZSO w Wydminach zagrają dwukrotnie w finałach mistrzostw województwa warmińsko – mazurskiego w mini piłce siatkowej „2”

Rozmiar tekstu:

Dziewczęta z Wydmin zajmując 2 miejsce w Mistrzostwach Regionu Szkolnego Związku Sportowego i 3 miejsce w turnieju patronowanym przez PZPS „Kinder+ Sport”, awansowały do grona najlepszych zespołów siatkarskich U – 11 w województwie. W najbliższym czasie zagrają w Mistrzostwach Województwa W-MSZS w gronie 6 najlepszych drużyn oraz turnieju wojewódzkim mini siatkówki Kinder+ Sport 2015, który odbędzie się w Elblągu 30 maja br.

Czytaj więcej: Siatkarki z ZSO w Wydminach zagrają dwukrotnie w finałach mistrzostw województwa warmińsko –...

Bartłomiej Osior z Wydmin Mistrzem Polski Nauczycieli w maratonie

Rozmiar tekstu:

Maraton Dębno to najstarszy bieg w Polsce na dystansie 42,195km.  Beata i Bartek Osior z Wydmin swoje zimowe przygotowania dedykowali udziałowi właśnie w tej imprezie.  Głównym celem Beaty Pokrzywińskiej-Osior było zajęcie miejsca w pierwszej dziesiątce kobiet i poprawa rekordu życiowego. Bartek Osior do Dębna jechał walczyć o dobry rezultat i tytuł najszybszego maratończyka wśród nauczycieli.

Czytaj więcej: Bartłomiej Osior z Wydmin Mistrzem Polski Nauczycieli w maratonie

IV Zawody Ratownictwa Wodnego Strażaków OSP o puchar Wójta Gminy Giżycko Wilkasy 2015

Rozmiar tekstu:

W dniu 11-04-2015 r w Parku Wodnym w Wilkasach odbyły się IV Zawody Ratownictwa Wodnego Strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych o puchar Wójta Gminy Giżycko Wilkasy 2015.

Drużna OSP Wydminy w składzie: Joanna Kiszła, Mateusz Grupkajtys, Andrzej Bereza, Grzegorz Bereza zajęła III miejsce, ustępując jedynie drużynie OSP Spytkowo i Ryn. Zawody rozegrano w konkurencjach:

Czytaj więcej: IV Zawody Ratownictwa Wodnego Strażaków OSP o puchar Wójta Gminy Giżycko Wilkasy 2015

Doskonały występ gimnazjalistów z Wydmin w ogólnopolskim turnieju Coca – Cola Cup 2015 w Mikołajkach

Rozmiar tekstu:

Ostatni dzień marca okazał się niezwykle udany dla wychowanków uczniowskiego klubu Sport z Kulturą ZSO Wydminy. Mądra i techniczna gra pozwoliła na zwycięstwo w grupie i awans do kolejnej rundy. Ten prestiżowy turniej dla gimnazjalistów, ponownie ma kreować przyszłych reprezentantów kraju takich jak choćby Robert Lewandowski, który swoją przygodę z futbolem rozpoczynał m.in. poprzez Coca – Cola Cup.

Czytaj więcej: Doskonały występ gimnazjalistów z Wydmin w ogólnopolskim turnieju Coca – Cola Cup 2015 w Mikołajkach

Coca Cola Cup 2015. Wydminianki w drugiej rundzie

Rozmiar tekstu:

Coca Cola Cup to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych turniejów piłkarskich w Polsce. Rozgrywki toczą się od eliminacji lokalnych, aż po finał krajowy. Futbolistki ZSO Wydminy swoją pierwszą rundę eliminacji rozegrały 31 marca w Olecku.

Piłkarki z Wydminy po trzech pewnych zwycięstwach awansowały do kolejnego etapu.

Czytaj więcej: Coca Cola Cup 2015. Wydminianki w drugiej rundzie

Wydminy 29 marca 2015. Finał Mistrzostw Województwa w Halowej Piłce Nożnej Kobiet WMZLZS.

Rozmiar tekstu:

29 marca 2015 w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wydminach odbył się Finał Wojewódzki Halowej Piłki Nożnej Kobiet WMZLZS.  Piłkarki z Wydmin  tego turnieju z pewnością do udanych nie zaliczą. Cztery porażki i jeden remis to wynik zdecydowanie poniżej oczekiwań trenera i samych zawodniczek.

Czytaj więcej: Wydminy 29 marca 2015. Finał Mistrzostw Województwa w Halowej Piłce Nożnej Kobiet WMZLZS. 

WielkaNocny Turniej Piłki Nożnej Mężczyzn w Gawlikach Wielkich. Udany debiut w ekstremalnych warunkach.

Rozmiar tekstu:

27 marca w Gawlikach Wielkich odbył się I WielkaNocny Turniej Piłki Nożnej Mężczyzn. Inicjatorką tego wydarzenia była Beata Pokrzywińska-Osior, animatorka na tamtejszym obiekcie orlik. Pogoda nie rozpieszczała uczestników tej debiutującej imprezy. Deszcz lał, wiatr hulał, a termometr z trudem unosił się na granicę dodatnich temperatur.

Czytaj więcej: WielkaNocny Turniej Piłki Nożnej Mężczyzn w Gawlikach Wielkich. Udany debiut w ekstremalnych...