Spartańskie Wakacje na wydmińskim Orliku

Rozmiar tekstu:

Dobiega końca pierwszy etap wakacyjnego cyklu szkoleniowego dla dzieci i młodzieży w ramach Wakacyjnej Akademii Piłki Nożnej. Organizowana przez LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy akcja, rozpoczyna promocje dwuletniego programu sponsorowanego przez firmę Orange.

Czytaj więcej: Spartańskie Wakacje na wydmińskim Orliku

Gorąca atmosfera II Półmaratonu Wydminy

Rozmiar tekstu:

Michał Smalec z Ełku i Monika Grabarczyk z Marek zwyciężyli w II Półmaratonie Wydminy. Kameralna impreza z każdym rokiem nabiera większego rozmachu. Zgodnie z prognozami upalna pogoda wszystkim dała się we znaki. Szkoda, że tego dnia Jezioro Wydmińskie nie chciało wystąpić ze swych malowniczych brzegów.

Czytaj więcej: Gorąca atmosfera II Półmaratonu Wydminy

Odliczanie do startu II Półmaraton Wydminy

Rozmiar tekstu:

II Półmaraton Wydminy już za kilka dni. Na listach startowych ponad trzysta osób z kraju i zagranicy. Wśród nich utytułowany Michał Smalec z Ełku, Bogusław Andrzejuk z Białegostoku i Petras Pranckunas z Wilna. Prawdopodobnie między tą trójką rozegra się walka o zwycięstwo w biegu wokół Jeziora Wydmińskiego.

Czytaj więcej: Odliczanie do startu II Półmaraton Wydminy

Grafik treningów LUKS Sport z Kulturą - lipec 2015 r.

Rozmiar tekstu:

Futbolistki z ZSO Wydminy jadą na Finał Krajowy!

Rozmiar tekstu:

W imponującym stylu rok szkolny kończą Futbolistki ZSO Wydminy. Tydzień temu zajęły trzecie miejsce w finale wojewódzkim prestiżowego turnieju CocaCola Cup. W  poniedziałek 22 czerwca w Ostródzie zwyciężyły w finale wojewódzkim turnieju Piłkarska Kadra Czeka, zapewniając sobie awans do Finału Krajowego.

Czytaj więcej: Futbolistki z ZSO Wydminy jadą na Finał Krajowy!

Wydminy gospodarzem Wojewódzkich Letnich Igrzysk Samorządowych „O Puchar Marszałka Województwa”

Rozmiar tekstu:

Piłka siatkowa, piłka nożna, biegi o różnych dystansach, wędkarstwo, rzut lotką czy podkową między innymi w takich konkurencjach można było w sobotę (20.06.2015r.) zobaczyć zmagania przedstawicieli gmin z woj. warmińsko-mazurskiego podczas Wojewódzkich Letnich Igrzysk Samorządowych „O Puchar Marszałka Województwa”.

Czytaj więcej: Wydminy gospodarzem Wojewódzkich Letnich Igrzysk Samorządowych „O Puchar Marszałka Województwa”

BiegamBoLubię Wydminy. Suwalska Ćwiartka z sukcesami!

Rozmiar tekstu:

"BiegamBoLubię Wydminy!" - te słowa nie schodziły z ust konferansjera Suwalskiej Ćwiartki. Bieg odbył się 14 czerwca w  stolicy byłego województwa suwalskiego. Atmosfera była gorąca, żar lał się z nieba, a biegacze z Wydmin wymieniali się miejscami na podium.

BiegamBoLubię Wydminy to coś więcej niż klub biegowy. To grupa darzących się ogromną sympatią ludzi, dumna ze swej prowincjonalnosci, ilości osób wspólnie biegających i oczywiście sportowych sukcesów. Swoją biegową energią zarażają nie tylko mieszkańców Wydmin. Jak twierdzą, najwięcej radości dają im wspólne wyjazdy na zawody, gdzie z dumą mogą reprezentować Wydminy - swoją małą, rozbieganą ojczyznę.

Czytaj więcej: BiegamBoLubię Wydminy. Suwalska Ćwiartka z sukcesami!

Futbolistki ZSO Wydminy trzecie w Finale Wojewódzkim CocaCola Cup!

Rozmiar tekstu:

Finał Wojewódzki CocaCola Cup na Warmii i Mazurach odbył się 12 czerwca w Olsztynie.
W turnieju udział wzięło 8 najlepszych zespołów dziewcząt i 16 zespołów chłopców z całego województwa.  
 
Futbolistki ZSO Wydminy na finał jechały z nastawieniem "Możemy wszystko, nie musimy nic". Wydmiński zespół jako jedyny z ośmiu finalistów złożony był wyłącznie z uczennic klas I gimnazjum. Bardzo ambitna gra, bez kompleksów wieku i umiejętności dała dziewczynom III miejsce w województwie.

Czytaj więcej: Futbolistki ZSO Wydminy trzecie w Finale Wojewódzkim CocaCola Cup!