Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wydminach brązowymi medalistami turnieju „Elite Youth II” w Mrągowie.

Rozmiar tekstu:

Cztery zwycięstwa i jedna porażka, to bilans chłopców z Wydmin w turnieju piłki nożnej dzieci z roczników 2007 i młodszych. Sporo emocji i świetna zabawa to główne wspomnienia z kolejnego dobrego występu wychowanków Sport z Kulturą ZSO Wydminy.

Czytaj więcej: Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących  w Wydminach brązowymi medalistami turnieju  „Elite...

Międzynarodowy Turniej piłki nożnej chłopców U – 8 w ramach 24 finału Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy

Rozmiar tekstu:

 „Uczymy się pomagać” pod takim hasłem zorganizowano w Wydminach (warmińsko – mazurskie) turniej piłki nożnej chłopców z roczników 2008 - 2010.  Najmłodsi swoją grą wprowadzili przyjazną i wesołą atmosferę co sprzyjało otwarciu serc i portfeli na rzecz potrzebujących dzieci i seniorów.

Czytaj więcej: Międzynarodowy Turniej piłki nożnej chłopców U – 8 w ramach 24 finału Wielkiej Orkiestry...

Najmłodsi zagrają w Wydminach na rzecz potrzebujących w ramach 24 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Rozmiar tekstu:

W najbliższy weekend (9-10 stycznia 2016) młodzi adepci piłki nożnej i ich rodzice, będą swoją grą i ofiarnością wspierali wolontariuszy prowadzący zbiórkę pieniędzy na rzecz szpitalnych oddziałów pediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Po 22 latach finał orkiestry w Wydminach będzie miał również swój akcent muzyczny w postaci koncertu rockowego. 

Czytaj więcej: Najmłodsi zagrają w Wydminach na rzecz potrzebujących w ramach 24 finału Wielkiej Orkiestry...

Gwiazdy polskiej Ekstraklasy motywowały młodych sportowców do dalszych treningów piłkarskich

Rozmiar tekstu:

Wychowankowie wydmińskiej akademii piłki nożnej wzięli udział w zorganizowanym w Giżycku Turnieju z Gwiazdami, który zgromadził czołowych zawodników piłki nożnej wywodzących się z naszego regionu. W hali Centralnego Ośrodka Sportu, w której występowali reprezentanci LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy U – 8 i U – 10 swoimi doświadczeniami podzielili się z młodymi adeptami sportu Łukasz Broź (Legia Warszawa), Marcin Budziński (Cracovia Kraków) i Piotr Żemło (Wisła Kraków).

Czytaj więcej: Gwiazdy polskiej Ekstraklasy motywowały młodych sportowców do dalszych treningów piłkarskich

Konkurs na animatora i animatorkę roku – Marek Ostrowski z Wydmin wśród najlepszych w kraju

Rozmiar tekstu:

Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej jak co roku wyłoniła  wyróżniających się Animatorów z całej Polski, którzy swoimi działaniami najbardziej przyczynili się do promocji idei sportu powszechnego na Orlikach. W gronie osób uhonorowanych tytułem Animator Roku znalazł się Marek Ostrowski Animator z Wydmin. W konkursie uczestniczyli Animatorki i Animatorzy, którzy w 2015 roku brali udział w edycji projektu „Animator – Moje Boisko Orlik 2012”.

Czytaj więcej: Konkurs na animatora i animatorkę roku – Marek Ostrowski z Wydmin wśród najlepszych w kraju

Młodzi piłkarze z Wydmin godnie reprezentowali Polskę na międzynarodowym turnieju U - 7

Rozmiar tekstu:

Wychowankowie LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy wygrali turniej piłki nożnej chłopców z roczników 2008-2009 w litewskim Alytusie. Jako jedyny polski zespół biorący udział w turnieju, młodzi adepci futbolu z Gminy Wydminy, bez kompleksów podeszli do swoich meczy nie przegrywające żadnego spotkania.

Czytaj więcej: Młodzi piłkarze z Wydmin godnie reprezentowali Polskę na międzynarodowym turnieju U - 7

BiegamBoLubię NOCĄ

Rozmiar tekstu:

BiegamBoLubię NOCĄ to jeden z najciekawszych projektów biegowych w Polsce. Pomysł zrodził się w ramach naszej współpracy, czyli Fundacji Wychowanie Przez Sport wraz z kultową rozgłośnią - Radiową Trójką. Spotkania odbywają się w plenerze i przybierają formułę „miejskiego biegania po parkach i terenach zielonych”. Jak sama nazwa wskazuje - biegamy NOCĄ!

Spotykamy się przez cały rok, w każdy poniedziałek o 20:00. Zajęcia są bezpłatne. Miejsce spotkań w Wydminach to Stadion Gminny, ul. Szkolna.

Oficjalny fanpage bbl NOCĄ

Awans drużyny UKS „Promień” Wydminy do Półfinału w mini piłce siatkowej „3”

Rozmiar tekstu:

Uczniowski klub Sportowy „Promień” reprezentował Szkołę Podstawową w Wydminach podczas Mistrzostw Rejonu w mini siatkówce „3”, które odbyły się 26 listopada 2015 r. w Gołdapi. Do rywalizacji przystąpiły: Szkoła Podstawowa z Ełku Nr 4 i Nr 7, Szkoła Podstawowa z Giżycka Nr 4 oraz Szkoła Podstawowa z Wydmin. Drużyny rozegrały sześć meczy - systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Poziom drużyn był wyrównany, każdy zespół na boisku walczył o jak najlepszy wynik.

Czytaj więcej: Awans drużyny UKS „Promień” Wydminy do Półfinału w mini piłce siatkowej „3”