Piłkarskie ferie 2015

AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET ZAKOŃCZONA

NAJLEPSZE WYDMINIANKI !!!
W niedzielę 11 stycznia 2015 roku w hali MOSiR w Giżycku została rozegrana ostatnia kolejka Amatorskiej Ligii Piłki Siatkowej Kobiet.  Bardzo emocjonująca oraz zacięta walka w grupie mistrzowskiej wyłoniła  najlepszy zespół, którym został  UKS PROMIEŃ WYDMINY II. Oprócz nagród grupowych zostały przekazane również wyróżnienia indywidualne dla najlepszych zawodniczek drużyn. Najlepszą zawodniczką zwycięskiego zespołu została wybrana Kamila Pietryga, natomiast najlepszą zawodniczką drużyny UKS PROMIEŃ WYDMINY I została wybrana Justyna Sawoń.

Czytaj więcej: AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET ZAKOŃCZONA

Uczennice Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wydminach Mistrzyniami Powiatu Szkolnego Związku Sportowego w mini piłce siatkowej „2”

Dziewczęta z Wydmin zajmując I miejsce, wywalczyły sobie awans do Rejonu VI WM SZS w mini siatkówce. Za kilka tygodni nasze siatkarki spotkają się z rówieśniczkami z Ełku, Olecka i Gołdapi.  

Czytaj więcej: Uczennice Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wydminach Mistrzyniami Powiatu Szkolnego Związku...

Gminna Komisja ds. rozwiązywania problemów alkoholowych wspomaga rozwijanie młodych talentów sportowych.

Trwające od listopada 2014 roku, rozgrywki halowej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży „R-Gol Wydminy Cup 2015” wkraczają właśnie w rundę rewanżową. Jednym z podmiotów, który usilnie wspiera działania jest Gmina Wydminy, która wraz ze swoimi jednostkami podległymi w znacznym stopniu wspomaga działalność prozdrowotną prowadzoną m. in. przez uczniowski klub sportowy Sport z Kulturą ZSO Wydminy.

Czytaj więcej: Gminna Komisja ds. rozwiązywania problemów alkoholowych wspomaga rozwijanie młodych talentów...

Kochasz Biegać? Przebiegaj Walentynki w Folwarku Łękuk!

"Zakochani w Biegu" to propozycja skierowana przede wszystkim do biegających par. W ramach imprezy odbędą się dwa biegi, „Kobieca Piątka” dla pań oraz „Dzika Dycha” dla prawdziwych mężczyzn. Samotni mają jeszcze miesiąc na znalezienie drugiej, biegające połówki. Nie trzeba być małżeństwem, wystarczy wspólne zamiłowanie do pokonywanych kilometrów.

Czytaj więcej: Kochasz Biegać? Przebiegaj Walentynki w Folwarku Łękuk! 

Liga halowej piłki nożnej - etap 2

Wspaniały sukces dziesięciolatków z Gminy Wydminy w eliminacjach ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej „Z podwórka na stadion” Puchar Tymbarku.

Silna, czterdziestoosobowa reprezentacja miała możliwość zaprezentowania się podczas rozgrywanych 18 grudnia br. w Giżycku eliminacjach jednego największych turniejów dziecięcej piłki nożnej w Europie. Młodzi mieszkańcy Gminy Wydminy uczestniczyli w rozgrywkach w kategoriach U-12, U-10 i U-8.

Czytaj więcej: Wspaniały sukces dziesięciolatków z Gminy Wydminy w eliminacjach ogólnopolskiego turnieju piłki...

II Mazurski Bieg Sylwestrowy. Masz przebranie? Nie zawahaj się go użyć!

28 grudnia w Mazurskim Siedlisku Kruklin przysłowie „ Nie szata zdobi człowieka” nabierze nieco innego znaczenia. Dlatego organizatorzy zalecają, żeby na starcie II Mazurskiego Biegu Sylwestrowego zameldować się w wyjątkowym przebraniu.

Czytaj więcej:   II Mazurski Bieg Sylwestrowy. Masz przebranie? Nie zawahaj się go użyć!